Přehled zájmových kroužků 2014-15

Autor: Kober Zdeněk <kober(at)bezrucka.cz>, Téma: Školní rok 2014/2015, Vydáno dne: 10. 09. 2014

(Klikněte na nadpis článku pro zobrazení tabulky s nabídkou kroužků)

PŘEHLED  KROUŽKŮ  2014/2015        
symbol název kroužku ročník vedoucí den čas délka v min. umístění
AJ1a-8 AJ pro 1.A od 8 hodin 1.a R.Gondová po 7,55-8,40 45 ŠD
AJ1a-9 AJ pro 1.A od 9 hodin 1.a R.Gondová po 8,50-9,35 45 ŠD
AJ1b-8 AJ pro 1.B od 8 hodin 1.b p.Tonová po 7,55-8,40 45 ŠD
AJ1b-9 AJ pro 1.B od 9 hodin 1.b p.Tonová po 8,50-9,35 45 ŠD
AJ1c-8 AJ pro 1.C od 8 hodin 1.c A.Veisová út 7,55-8,40 45 28
AJ1c-9 AJ pro 1.C od 9 hodin 1.c Z.Holečková út 8,50-9,35 45 64
J1 AJ 2.A Kratochvílová I. st 7,55-8,40 45 ŠD
J2 AJ 2.B Nosková L. st 7,55-8,40 45 ŠD
J3 AJ  2.C Veisová st 7,55-8,40 45 28
J4 AJ  2.A+C Kratochvílová I. st 8,50-9,35 45 ŠD
J5 AJ  2.B+C Nosková L. st 8,50-9,35 45 ŠD
S1 Pohybové hry 2. Brzáková Po 13,30-14,30 60 104/111
S2 Pohybové hry se zaměřením na golf  1.-2. Smotlachová Po 13,30-14,30 60 104/111
S3 Míčové hry 4.-5. Lamichová 7,00-7,45 45 104
S4 Florbal 6. Mikyska 14,00-15,00 60 104
S5 Florbal 7. Mikyska 15,00-16,00 60 104
S6 Florbal 8.-9. Mikyska 16,00-17,00 60 104
S7 Volejbal a míčové hry-chlapci 2.-3. Mikyska ÚT 14,30-15,30 60 104
S8 Florbal 4. Balda ST 7,00-7,45 45 104
S9 Florbal 5. Balda ST 14,00-14,45 45 104
S10 Moderní gymnastika 1.-3. Zemanová ST 13,30-14,30 60 111
S11 Sportovní gymnastika 1.-3. Konášová ST 14,30-15,30 60 111
S12A Dětská zumba 1.-3. Jiroušová Út 14,30-15,15 45 111
S12B Dětská zumba 1.-3. Jiroušová Út 14,30-15,15 45 111
S13 Dětská zumba 4.-7. Jiroušová Út 15,15-16,00 45 111
E1 Výtvarný 3. Pechánková PO 13,00-14,30 90 83
E3A Keramika 1xza 14 dní   3.-5. Malcová PO 13,00-15,00 120 17/B
E3B Keramika 1xza 14 dní   3.-5. Malcová PO 13,00-15,00 120 17/B
E4A Keramika 1xza 14 dní  3.-5. Vitáková Čt 13,00-15,00 120 17/B
E4B Keramika 1xza 14 dní 3.-5. Vitáková ČT 13,45-15,45 120 17/B
F1 Flétna zobcová začátečníci 1.sk. 1.-5. Válková St 13,30-14,30 60 76
F2 Flétna zobcová začátečníci 2.sk. 1.-5. Hanzlíková St 13,30-14,30 60 36
F3 Flétna zobcová pokročilí 1.sk. 1.-5. Válková St 14,35-15,35 60 76
F4 Flétna zobcová pokročilí 2.sk. 1.-5. Hanzlíková St 14,35-15,35 60 36
P1 Chovatelský kroužek   T.Novák Po 12,30-13,15 45 PŘC
P2 Chovatelský kroužek   T.Novák Po 13,30-14,15 45 PŘC
P3 Chovatelský kroužek   T.Novák Po 14,30-15,15 45 PŘC
P5 Chovatelský kroužek   T.Novák Út 15,30-16,15 45 PŘC
P6 Chovatelský kroužek   Z.Tomášová St 14,15-15,00 45 PŘC
P7 Chovatelský kroužek   Z.Tomášová St 15,15-16,00 45 PŘC
P8 Chovatelský kroužek   V.Čížková Čt 13,30-14,15 45 PŘC
P10 Chovatelský kroužek   V.Čížková Čt 15,30-16,15 45 PŘC
Keramický kroužek E2 ZRUŠEN  
 
Dětská ZUMBA  2014/2015  
I.skupina s12 II.skupina s12  
7.10.2014 14.10.2014  
21.10.2014 4.11.2014  
11.11.2014 18.11.2014  
25.11.2014 2.12.2014  
9.12.2014 16.12.2014  
6.1.2015 13.1.2015  
20.1.2015 27.1.2015  
3.2.2015 10.2.2015  
17.2.2015 24.2.2015  
3.3.2015 17.3.2015  
24.3.2015 31.3.2015  
7.4.2015 14.4.2015  
21.4.2015 28.4.2015  
5.5.2015 12.5.2015  
19.5.2015 26.5.2015